Zábava pro celou rodinu

Aktuality

24. února 2017

Ukončení distribuce programů Markíza, Doma a Dajto v České republice

Společnost MARKÍZA – SLOVAKIA, s.r.o. se rozhodla od 1. března 2017 zamezit přenosu programů Markíza, Doma a Dajto mimo území Slovenska. Od tohoto data by v žádné z programových nabídek kabelových televizí, satelitů nebo jiných poskytovatelů převzatého televizního vysílání v České republice neměly být tyto programy přenášeny. K tomuto kroku Markíza přistupuje, neboť nemá ošetřena autorská práva mimo území Slovenska. Jako částečnou náhradu připravila MARKÍZA – SLOVAKIA, s.r.o. pro české diváky program Markíza International. Tento program je složen z pořadů, které vytváří Markíza ve své vlastní produkci, nenakupuje je v zahraničí, a má tak ošetřena příslušná autorská práva.

2. února 2017

Přejmenování stanic Nova

Nova k oslavě svých 23. narozenin dne 4. února 2017 zastřeší všechny své stanice pod název skupiny. FANDA se mění v Nova Action, ze stanice TELKA se stává Nova Gold, název Nova Cinema zůstává, podobně jako její zaměření na nejlepší české a zahraniční filmy. Stejně tak u Nova Sport 1 a Nova Sport 2 prochází drobnými změnami pouze loga stanic, ale na diváky i nadále čeká atraktivní sportovní obsah. Největší proměnou prochází stanice SMÍCHOV. Z té se stává Nova 2, druhá stanice, na které diváci od jara najdou několik hodin lokálního premiérového obsahu každý den, včetně oblíbených mezinárodních zábavných formátů i divácky oblíbených komediálních pořadů. Nově se diváci dočkají také zpravodajství TN2, které poběží každý všední den od 22.00.

28. prosince 2016

Barrandov Muzika se změní na Barrandov Family

Hudební kanál Barrandov Muzika přestane k 31. prosinci existovat. Od 1. ledna 2017 ho nahradí nová plnoformátová stanice Barrandov Family. Důvodem k tomuto kroku, jak sám přiznává provozovatel programu, je jeho nízká sledovanost.

18. prosince 2016

Změna Mňam TV a jiné programy

Vážení zákazníci, z důvodu dalšího rozšíření programové nabídky byly změněny frekvence některých programů. Prosím přelaďte si program Mňam TV na novou frekvenci QAM128/346Mhz, program ID Xtra na QAM128/754MHz, Festival HD na QAM128/794MHz, TV8HD na QAM128/410MHz, ZDF HD na QAM256/418 MHz a programy TV5 Monde, France 24 a VTV4 na QAM256/426Mhz. Z nabídky byly zatím vyřazeny programy TV Regina a Harmonie, které ukončili vysílání. Děkujeme za pochopení.

14. listopadu 2016

Ukončení vysílání Muzika CS, Kino CS a Doku CS

Společnost Film Europe se rozhodla provést změny ve svém programovém portfoliu. Některé stanice skončí a jiné zahájí vysílání. K 15.11.2016 bude ukončena distribuce stanic Muzika CS, Kino CS a Doku CS - tedy trojice národních tématických kanálů skupiny CS TV. Na kapacitě po těchto programech začne vysílat nový dvojkanál Československo HD a Festival HD. První HD stanice bude vysílat československou dokumentární a filmovou produkci od 4. do 22. hodiny. Ve zbývajícím čase bude na stejné kapacitě vysílat stanice Festival HD pro náročnější filmové diváky.

Novinky Disney
Novinky Disney
Novinky Disney
FixPro TV