Zábava pro celou rodinu

Aktuality

1. září 2016

Ukončení analogového vysílání HBO,Óčko a TV Praha od 1.10.2016

Vážení zákazníci, jak jsme Vás již dříve informovali, dojde k ukončení analogové distribuce programů HBO, HBO2 a HBO3 a prodej analogových programových nabídek S+ a L velká s platností od 1.10.2016. Příjem programů HBO, HBO2 a HBO3 včetně verzí ve vysokém rozlišení obrazu HBO HD, HBO2 HD a HBO3HD bude možný již jen v digitálních programových nabídkách DS+,DL,DXL, kde jako novinka bude možné objednání i mobilní verze HBO Go s více než 2000 hodin těch nejlepších filmů a seriálů nejen z produkce HBO dostupných na TV, počítači, tabletu a chytrém telefonu. Ke stejnému datu bude ukončeno analogové vysílání programů Óčko a TV Praha, které můžete nadále sledovat od nejmenší digitální programové nabídky DS malá. V této souvislosti připomínáme, že analogová programová nabídka se nebude již dále rozšiřovat, ale postupně bude docházet k vypínání jednotlivých analogových programů jako tomu bylo u pozemního analogového vysílání před 7 lety. Přejděte na digitální programovou nabídku a získáte více než 160 programů ve špičkové kvalitě obrazu a zvuku, kdy zároveň můžete také využít výhodné balíčkové slevy na připojení k internetu.

23. června 2016

Ukončení vysílání Universal Channel, Prima, Fanda, Nova Sport1 SD a změny některých programů

Od 1.7.2016 bude ukončeno vysílání programu Universal Channel. Majitel stanice odchod z české a slovenské scény komentuje takto: "Po důkladné revizi svého portfolia televizních kanálů v České republice a na Slovensku se NBC Universal International Networks (NBCUIN) rozhodla ukončit vysílání Universal Channel s účinností od 1. července 2016". Dále k 22.6.2016 bylo ukončeno vysílání programu Prima SD v digitální programové nabídce a změněna frekvence programů Joj a Joj plus, které nově naladíte na QAM128/402Mhz. Dne 24.4.2016 bylo ukončeno vysílání programů Telka, Smíchov,Fanda a Nova Sport 1 ve standardním rozlišení SD v digitální nabídce. Programy však můžete naladit ve vysokém HD rozlišení. Program Prima HD na frekvenci QAM128/362MHz, programy Telka HD, Smíchov HD na frekvenci QAM128/410MHz, Fanda HD na frekvenci QAM128/ 338 Mhz a program Nova Sport 1HD na frekvenci QAM128/ 714Mhz. K 30.4.2016 bylo ukončeno vysílání stanice Discovery World a místo této stanice bude poskytován program nový s názvem Discovery Turbo Xtra, který se zaměřuje hlavně na mladé muže a vysílá pořady, které souvisí s adrenalinem a například automobily. Od 26.4.2016 je v programové nabídce Analog Kabel změněna analogová frekvence programu Boomerang nově na R26/511,25MHz a Cartoon Net. na R43/647,25Mhz. Dále byla změněna analogová frekvence programu AXN Black na novou frekvenci R47 / 679,25MHz a programu AXN White na frekvenci R48 / 687,25MHz, kdy programy Sport 5, Fajn Rock a Mňam TV budou z analogové nabídky vyřazeny, ale můžete je samozřejmě dále sledovat v digitální programové nabídce. V této souvislosti připomínáme, že analogová programová nabídka se nebude již dále rozšiřovat, ale postupně bude docházet k vypínání jednotlivých analogových programů jako tomu bylo u pozemního analogového vysílání před 7 lety. Přejděte na digitální programovou nabídku a získáte více než 160 programů ve špičkové kvalitě obrazu a zvuku, kdy zároveň můžete využít výhodné balíčkové slevy na připojení k internetu.

20. března 2016

Změna HBO Comedy na HBO 3

Od pondělí 21. března se mění stávající HBO Comedy na nový, seriálově orientovaný kanál HBO 3. Zároveň se ale také upravuje i pozicování stanice HBO 2. Ta bude nově více orientována na pořady pro celou rodinu, noční vysílání pak bude patřit těžším žánrům, jako jsou thrillery, dramata a horory. Součástí změn je také navýšení vysílacího času na až 22 hodin ve všední dny a 24 hodin o víkendech. Hlavní kanál HBO zůstává nadále na výsostné pozici a uvádí čtyři až pět filmových premiér týdně. Ty najdete v nabídce vždy ve čtvrtek, pátek, sobotu a v neděli, nové seriálové díly z vlastní produkce HBO jsou pak vysílány vždy současně s premiérou v USA, a to s českými titulky. Nové HBO 3 nabídne to nejlepší ze současné seriálové tvorby a navíc také kultovní snímky z originální produkce společnosti HBO, jako například Řím či Sopránovi. Stanice bude vysílat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a hodlá se věnovat i tzv. seriálovým maratonům.

1. ledna 2016

Nový program Prima Max HD, Prima LOVE HD a Prima ZOOM HD a změny některých programů

Vážení zákazníci, od 14.11.2015 jsem rozšířili digitální programovou nabídku DS malá a výše o nový program Prima Max HD, který se zaměří na zahraniční tvorbu s důrazem na filmy. Stanice bude cílit na diváky středního věku. Program Prima MAX HD startoval v pátek 20.11.2015 ve 20:11 hodin a naladíte jej na frekvenci QAM 128/346 Mhz a společně s další novou stanicí Prima Comedy Central, která od prosince 2015 přináší českým divákům exkluzivní a původní obsah globální komediální sítě Comedy Central. V této souvislosti bylo ukončeno vysílání programů Barrandov, Nova Cinema , Spektrum a Prima Max ve standardním rozlišení a také bylo ukončeno vysílání Východočeské televize V1 v kabelových sítích. Dále byla programová nabídka HD programů rozšířena o nové HD programy ve vysokém rozlišení Prima LOVE HD a Prima ZOOM HD. Programy naladíte na frekvenci QAM 128/402Mhz. V souvislosti s rozšířením programové nabídky bohužel bylo nutné přesunutí některých programů na nové kmitočty. Televize ARD HD a arte HD jsou vysílány nově na kmitočtu QAM128/ 730MHz a mohou je sledovat zákazníci s objednanou digitální nabídkou DM střední a vyšší a také s nabídkou M střední a vyšší. Pozici programu arte HD nahradilo vysílání programu ZDF HD na kmitočtu QAM128/410MHz. Program Fashion TV HD byl přesunut na nový kmitočet QAM128/ 778MHz.

16. listopadu 2015

Slovak Sport 1HD, Slovak Sport 2HD a Auto Moto Sport HD

Od 30.11.2015 nově zařazujeme Slovenský sportovní kanál Slovak Sport 1 HD a Slovak Sport 2HD, které se od 1.12.2015 změní na program Arena Sport 1HD a Arena Sport 2HD. Programově budou obsahovat identické programy, plus budou doplněné o další nové atraktivní domácí a zahraniční sportovní utkání. Programy naladíte od digitální nabídky DM a vyšší na frekvenci QAM128/770Mhz. Dalším novým atraktivním programem, který Vám přinášíme v HD rozlišení, je kanál Auto Moto Sport HD. Vysílá pořady s tématikou pro motoristy, kde jim přináší novinky, testy a zajímavosti nejen ze světa výrobců automobilů a motocyklů, ale i z oblasti motoristického sportu. Program vysílá 24 hodin, je v HD rozlišení a s českým zvukovým doprovodem. Naladíte jej také od střední digitální nabídky DM a vyšší na frekvenci QAM128/754Mhz.

HBO
4K UHD
4K FunBox