Archiv aktualit

1. května 2015Změna analogové nabídky
Vážení zákazníci, od 1.5.2015 bylo z technických důvodů ukončeno vysílání programu Nova sport v analogové programové nabídce, kde jej nahradil program Sport 5. Program Nova sport můžete nadále sledovat jak ve standardním, tak i vysokém HD rozlišení v digitální programové nabídce DM, DXM, DL a DXL. V této souvislosti Vám doporučujeme přechod na digitální televizní nabídku s více než 140 programy včetně již 35 programů ve vysokém HD rozlišení. Analogová distribuce programů se již nebude dále rozšiřovat a programy budou postupně během následujících let vypínány dle technických podmínek. Děkujeme za pochopení.
21. dubna 2015 Nové HD programy
Od 1.5.2015 jsme pro Vás připravili další programy ve vysokém rozlišení. Prvním je atraktivní program Sport1 HD. Vychutnáte si tak přenosy všech závodů Velké ceny Formule 1 s maximálním vizuálním zážitkem. Sport1 HD odvysílá všechny tréninky a kvalifikace. Na programu Sport2 HD se můžete těšit na přímé přenosy hlavních závodů. Dalším programem ve vysokém rozlišení je zpravodajský kanál ve vysokém rozlišení obrazu a to program BBC World News HD, který se vysílá v rozlišení 1080i (1920x1080) v MPEG-4/H.264 s video bit ratem 8,6 Mbit/s a zvukem v kvalitě 192 kbit/s (AC3). Oba HD programy nahradí dříve vysílané verze ve standardním SD rozlišení. Aktuálně tak můžete v naší kabelové síti sledovat již 34 HD programů a další samozřejmě připravujeme.
20. dubna 2015 Změna frekvence Regionalnitelevize.cz
Od 20.4.2015 byla změněna frekvence pro program Regionalnitelevize.cz. Nově jej naladíte na frekvenci 410 Mhz / QAM 128.
14. února 2015Konec vysílání musiq1
Vysílání slovenského hudebního kanálu musiq1 o půlnoci z dneška na zítřek tj. z 14.2. na 15.2.2015 skončí. Provozovatel stanice, společnost Telemone, o tom informuje diváky prostřednictvím informační lišty, která se dnes pravidelně objevuje ve vysílání.
29. ledna 2015Změna frekvence VTV4
Od 28.1.2015 byla změněna frekvence pro program VTV4. Nově jej naladíte na frekvenci 410 Mhz / QAM 128.
15. ledna 2015Nový program Slovak Sport 2
Program Slovak Sport 1 v nejnižší programové nabídce DS malá byl dne 15.1.2015 nahrazen stanicí Slovak Sport 2. První program Slovak Sport 1 divákům nabízí exkluzivní živé přenosy a záznamy národní hokejové a fotbalové ligy, basketbalových, volejbalových a házenkářských utkání. Věnuje se mimo jiné i golfu a boxu. Bude prémiovou stanici vysílanou v Česku a na Slovensku a naladíte jej v Prémiové televizní nabídce, která je součástí nabídek DXS, DXM a DXL. Dvojka se zaměří na český a slovenský sport a případně další zápasy, které se nedostanou na hlavní program Slovak Sport TV1.
24. prosince 2014Vážení zákazníci
děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků a do nového roku 2015 hodně zdraví, štěstí , osobních i pracovních úspěchů.
5. listopadu 2014AMC nahradilo filmovou klasiku MGM
5. listopad byl v České republice, na Slovensku a v některých dalších zemích zvolen jako termín, kdy došlo k zahájení vysílání nového tematického kanálu AMC (American Movie Classics). Ten ve všech distribučních kanálech nahradil stanici MGM a je vysílán nově ve formátu 16:9. Nejvýraznější novinkou v letošním roce je nasazení dvou seriálů – Halt Catch and Fire (PC Rebelové) a The Divide (Zlom) . "Od roku 2015 budeme navíc vysílat premiérové seriály ihned po uvedení v USA, abychom divákům dopřáli jejich oblíbené epizody co nejdříve," uvedl při příležitosti startu nové stanice Evžen Chlanda, regionální manažer společnosti AMC Networks International pro Českou republiku a Slovensko.
29. října 2014HBO zadarmo
Prémiový filmový kanál HBO bude o následujícím víkendu poskytován zcela zdarma. Volné vysílání bude probíhat od pátku 31.10.2014 do neděle 2.11.2014 do ranních hodin. Během tohoto období všichni zákazníci, kteří mají digitální televizní přijímač nebo set-top-box DVB-C a mají objednánu digitální programovou nabídku DS a vyšší, si budou moci vychutnat premiéru nového českého seriálu "Až po uši". Jde o komediální seriál z produkce HBO v režii Jana Hřebejka. V hlavních rolích se představí Aňa Geislerová, Jiří Havelka, Jitka Čančarová a řada dalších herců. Vedle novinky "Až po uši" uvidí diváci i řadu atraktivních filmových titulů z podzimní programové nabídky - mj. Rush, Vedlejší účinky, Liberace či úspěšné seriály Temný případ či The Knick.
2. června 2014TV Metropol skončí se závěrem června
Majitel pražské televize Metropol, vydavatelství Mladá fronta, oznámil, že ukonči vysílání této stanice. Podle oficiálního vyjádření se nepodařilo po ročním působení splnit očekávané obchodní cíle. Vysílání ukončí televize Metropol 30. června. Končící stanici TV Metropol nahradí nový kanál TV Praha, který se zaměří na zpravodajství a dokumenty. Naopak stanice nebude vysílat lifestylové pořady. Pravidelné vysílání chce spustit v září. V létě bude regionální program vysílán v rámci programového bloku na dokumentární stanici KinoSvět. V létě přinese zpravodajství a publicistiku z Prahy. V září se diváci dočkají samostatného vysílání.
29. dubna 2014Nový program Private TV
Dne 1.9.2014 ukončila vysílání erotická televizní stanice Dar!ng TV a byla nahrazena programem Private TV.
1. listopadu 2013Nová nabídka Internet Kabel
Vážení zákazníci, v rámci dalšího zkvalitnění poskytovaných služeb jsme pro Vás opět od 1.11.2013 připravili novou nabídku služeb připojení k internetu Internet Kabel s rychlostí připojení až 250 Mb/s včetně nových balíčků služeb Balíček Kabel a to vše za velmi výhodné ceny. V termínu od 1.11. do 31.12.2013 bude také automaticky navýšena rychlost připojení všem stávajícím zákazníkům využívající některý z tarifů Kabel 2M až Kabel 100M při zachování ceny platné do 31.10.2013. V případě, že si nepřejete využít nabídky zvýšení rychlosti za stejnou cenu, provedeme na Vaši žádost změnu na kterýkoliv z našich nových tarifů dle Vašeho přání. Žádost o změnu služby nám prosím v tomto případě zašlete písemně na naši e-mailovou adresu platby@kabelservis.cz Podrobnosti o nové nabídce najdete v ceníku služeb připojení k internetu.