Zábava pro celou rodinu

Aktuality

4. července 2017

Nový program o letectví Up Network

Od 4.7.2017 můžete na svých obrazovkách sledovat vysílání první televizní stanice zaměřené výhradně na letectví Up Network. Nabídne dokumenty, zábavné pořady i zpravodajství z této oblasti od prazákladů až po nejaktuálnější novinky. Jedná se o jediný takový program v Evropě. Program naladíte v digitálních programových nabídkách DM střední a vyšší na frekvenci QAM128 / 794 MHz.

31. května 2017

Nový program TUTY TV a změny některých programů

Na Den dětí, tedy 1. června, začne v Česku a na Slovensku vysílat nová televizní stanice Tuty, s podtitulem Natuty mladá televize. Cílí na diváky od 4 do 17 let, přičemž odhaduje, že v obou zemích jich může zaujmout až dva miliony. Slibuje animované seriály, výběr z populárního videoserveru YouTube i vlastní pořady. Program naladíte ve všech digitálních programových nabídkách na frekvenci QAM128 / 346 MHz. Od 31.5.2017 bude ukončeno vysílání programů Prima Love, Prima Zoom a HBO ve standardním rozlišení. Programy Prima Love HD a Prima Zoom HD můžete přijímat ve vysokém HD rozlišení na frekvenci QAM128/ 402 MHz. Program HBO HD můžete přijímat ve vysokém HD rozlišení na frekvenci QAM128 / 322 MHz a program HBO 2 HD a HBO3 HD na frekvenci QAM128 / 330 MHz. Program BBC Entertainment byl přesunut na novou frekvenci QAM 128 / 794 MHz.

24. února 2017

Ukončení distribuce programů Markíza, Doma a Dajto v České republice

Společnost MARKÍZA – SLOVAKIA, s.r.o. se rozhodla od 1. března 2017 zamezit přenosu programů Markíza, Doma a Dajto mimo území Slovenska. Od tohoto data by v žádné z programových nabídek kabelových televizí, satelitů nebo jiných poskytovatelů převzatého televizního vysílání v České republice neměly být tyto programy přenášeny. K tomuto kroku Markíza přistupuje, neboť nemá ošetřena autorská práva mimo území Slovenska. Jako částečnou náhradu připravila MARKÍZA – SLOVAKIA, s.r.o. pro české diváky program Markíza International. Tento program je složen z pořadů, které vytváří Markíza ve své vlastní produkci, nenakupuje je v zahraničí, a má tak ošetřena příslušná autorská práva.

2. února 2017

Přejmenování stanic Nova

Nova k oslavě svých 23. narozenin dne 4. února 2017 zastřeší všechny své stanice pod název skupiny. FANDA se mění v Nova Action, ze stanice TELKA se stává Nova Gold, název Nova Cinema zůstává, podobně jako její zaměření na nejlepší české a zahraniční filmy. Stejně tak u Nova Sport 1 a Nova Sport 2 prochází drobnými změnami pouze loga stanic, ale na diváky i nadále čeká atraktivní sportovní obsah. Největší proměnou prochází stanice SMÍCHOV. Z té se stává Nova 2, druhá stanice, na které diváci od jara najdou několik hodin lokálního premiérového obsahu každý den, včetně oblíbených mezinárodních zábavných formátů i divácky oblíbených komediálních pořadů. Nově se diváci dočkají také zpravodajství TN2, které poběží každý všední den od 22.00.

28. prosince 2016

Barrandov Muzika se změní na Barrandov Family

Hudební kanál Barrandov Muzika přestane k 31. prosinci existovat. Od 1. ledna 2017 ho nahradí nová plnoformátová stanice Barrandov Family. Důvodem k tomuto kroku, jak sám přiznává provozovatel programu, je jeho nízká sledovanost.

FixPro TV