Zábava pro celou rodinu

Aktuality

1. května 2022

Změna programů Arena Sport HD, regionalnitelevize.cz

Od 1.5. jsme pro Vás připravili rozšíření digitální programové nabídky DS malá o sportovní programy Arena Sport 1 HD a Arena Sport 2 HD, které bylo možné sledovat jen ve vyšších programových nabídkách. Programy naladíte ve všech digitálních programových nabídkách včetně přemístěného programu regionálnítelevize.cz na frekvenci 322 MHz/QAM 128.

1. května 2022

Nový program Arcadia World HD a změna programů Arena Sport HD, regionalnitelevize.cz

Od 1.5. jsme pro Vás připravili rozšíření digitální programové nabídky DS malá a vyšší o nový program Ardadia World HD. Jední se o televizní stanici se kterou můžete cestovat do zajímavých zemí světa. Můžete poznat fascinující města, světové kulturní památky a metropole s jejich tradicemi. Program přináší mix tohoto nejlepšího pro všechny, kteří milují cestování, přírodu a rozmanitou kulturu světa. Program je zatím v anglickém jazyce a naladíte jej na frekvenci 450MHz/QAM256 . Od 1.5.jsme také přemístili sportovní programy do programové nabídky DS malá, které bylo možné sledovat jen ve vyšších programových nabídkách. Programy Arena Sport 1 HD a Arena Sport 2 HD naladíte ve všech digitálních programových nabídkách včetně také přemístěného programu regionálnítelevize.cz na frekvenci 322 MHz/QAM 128.

18. října 2021

Nové programy Nova Lady a Prima Show

Skupina Nova Group spustila v pondělí 18. října 2021 novou tematickou stanici pro ženy. Jmenuje se Nova Lady a přinese především premiéry úspěšných zahraničních pořadů, ale i reprízy oblíbených titulů. V nabídce má kromě zahraničních seriálů a reality show také víkendovou nálož filmů různých žánrů, od romantických komedií až po napínavé thrillery zaměřené na ženy. Program Nova Lady HD naladíte ve všech digitálních programových nabídkách na frekvenci 378 MHz / QAM 128. Program Prima Show naladíte také ve všech digitálních programových nabídkách na 402MHz / QAM128 a program Prima Star na 354MHz /QAM128. Z technických důvodů byl přeladěn program TV Noe HD na frekvenci 458MHz / QAM256.

20. ledna 2021

Nové programy Viasat History HD, Explore HD, Nature HD a Discovery HD

Vážení zákazníci, od 1.1.2021 bylo ukončeno vysílání programů Viasat v SD rozlišení. Dále naladíte programy Viasat History HD, Viasat Explore HD a Viasat Nature HD pouze ve vysokém rozlišení na frekvenci 738 Mhz/ QAM 128 v digitální programové nabídce DM a vyšší. Od 1.1.2021 bylo ukončeno vysílání programu Discovery SD a Discovery Showcase HD a bylo nahrazeno programem Discovery HD, který naladíte na frekvenci 746Mhz / QAM128.

Televize přes internet FixProTV
Krásné vánoce