Zábava pro celou rodinu

Aktuality

3. února 2020

NOVÉ televizní programy a změny programů

Od 22.12.2019 můžete sledovat v digitální nabídce DS malá a vyšší nový slovenský program STV 3. Trojka bude čerpat z bohatého televizního archivu RTVS za období přibližně padesáti let. Ve vysílání se objeví dokumenty, dramatická tvorba nebo hudební a zábavné programy. Do budoucna počítá RTVS i se zařazením zahraniční archivní tvorby. Program bude vysílat 24 hodin denně ve dvou rotacích. Blok od 6:00 do 12:00 se bude následně reprízovat od půlnoci. Večerní blok od 18:00 do 24:00 se bude reprízovat druhý den v čase 12:00 až 18:00. „Trojka bude pohodová, oddychová a bude prezentovat to nejlepší, co se vytvořilo v Československé, a později ve Slovenské televizi,“ dodala Judita Gembická, šéfdramaturg nového tematického okruhu. Vysílání bude dále disponovat skrytými titulky a audiopopisem pro nevidomé. Program naladíte na frekvenci 370MHz/QAM128. Z českého a slovenského trhu zmizí dětský kanál Megamax. Společnost AMC Networks International - Central and Northern Europe se rozhodla pro uzavření této stanice. Ukončení vysílání bude ke dni 31.12.2019 Během ledna jsme pro Vás připravili rozšíření programové nabídky o francouzské hudební stanice - Mezzo a Mezzo Live HD. Mezzo Live HD přináší mistrovská díla klasické hudby, jazzu, opery, choreografie, koncerty, festivaly. Je to jediný kanál v Evropě, který nabízí přímé přenosy a premiéry hudebních událostí v nativním HD rozlišení. Mezzo TV vysílá po celý den pestrý program složený z koncertů vážné hudby a jazzu, operních a baletních představení, festivalů, dokumentární filmy o umělcích a jiné. Byly zrušeny SD verze programů HBO, HBO 2, Animal Planet a NGC, kdy programy můžete sledovat již několik let v té nejvyšší HD kvalitě. Nově byla spuštěna také verze programu National Geographic Wild HD místo SD verze. Program arte HD nově naladíte na frekvenci 322 MHz/QAM 128. Také v roce 2020 máme pro Vás připraveny další HD programy ve vysokém rozlišení v té nejvyšší kvalitě, kdy se HD vysílání stává v naší kabelové síti již standardem.

24. ledna 2020

Nové programy Mezzo TV a Mezzo live HD

Od 24.1.2020 můžete na svých obrazovkách sledovat dva nové programy Mezzo TV a Mezzo live HD. Program Mezzo Live HD, přináší mistrovská díla klasické hudby, jazzu, opery, choreografie, koncerty, festivaly. Je to jediný kanál v Evropě, který nabízí přímé přenosy a premiéry hudebních událostí v nativním HD rozlišení mj. i z Dvořákovy síně Rudolfina. Naladíte jej v nabídce DXM a DXL na 754Mhz/QAM128. Mezzo TV vysílá po celý den pestrý program složený z koncertů vážné hudby a jazzu, operních a baletních představení, festivalů, dokumentární filmy o umělcích a naladíte jej v nabídce DM střední a vyšší na 762 MHz/QAM 128.

27. listopadu 2019

Změny frekvence

Od 27.11.2019 byly z technických důvodů změněny frekvence programů Relax na frekvenci QAM128 / 354 MHz a u programu Seznam HD na frekvenci QAM256 / 426MHz. Děkujeme za pochopení.

Televize přes internet FixProTV