Zábava pro celou rodinu

Aktuality

5. října 2017

Nový program WAR , konec vysílání CBS Drama a jiné změny programů

V měsíci říjnu byl spuštěn nový televizního program „WAR svět válek“. Války, zbraně, vojáci, špionáž, terorismus, vojenské magazíny, vojenská tajemství, armády a mnoho dalšího v dokumentech a paradokumentech, dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu: to je nová placená televize WAR svět válek. Program naladíte od digitální programové nabídky DM střední na frekvenci QAM 128 / 794 MHz. Program FightBOX HD byl přesunut na frekvenci QAM256 / 442 MHz. Z důvodu ukončení vysílání kanálu CBS Drama ze strany jeho vysílatele, došlo k ukončení šíření signálu i v kabelové síti. V analogové programové nabídce došlo k přesunu programu VH-1 na novou frekvenci R68/847,25 MHz.

4. července 2017

Nový program o letectví Up Network

Od 4.7.2017 můžete na svých obrazovkách sledovat vysílání první televizní stanice zaměřené výhradně na letectví Up Network. Nabídne dokumenty, zábavné pořady i zpravodajství z této oblasti od prazákladů až po nejaktuálnější novinky. Jedná se o jediný takový program v Evropě. Program naladíte v digitálních programových nabídkách DM střední a vyšší na frekvenci QAM128 / 794 MHz.

31. května 2017

Nový program TUTY TV a změny některých programů

Na Den dětí, tedy 1. června, začne v Česku a na Slovensku vysílat nová televizní stanice Tuty, s podtitulem Natuty mladá televize. Cílí na diváky od 4 do 17 let, přičemž odhaduje, že v obou zemích jich může zaujmout až dva miliony. Slibuje animované seriály, výběr z populárního videoserveru YouTube i vlastní pořady. Program naladíte ve všech digitálních programových nabídkách na frekvenci QAM128 / 346 MHz. Od 31.5.2017 bude ukončeno vysílání programů Prima Love, Prima Zoom a HBO ve standardním rozlišení. Programy Prima Love HD a Prima Zoom HD můžete přijímat ve vysokém HD rozlišení na frekvenci QAM128/ 402 MHz. Program HBO HD můžete přijímat ve vysokém HD rozlišení na frekvenci QAM128 / 322 MHz a program HBO 2 HD a HBO3 HD na frekvenci QAM128 / 330 MHz. Program BBC Entertainment byl přesunut na novou frekvenci QAM 128 / 794 MHz.

24. února 2017

Ukončení distribuce programů Markíza, Doma a Dajto v České republice

Společnost MARKÍZA – SLOVAKIA, s.r.o. se rozhodla od 1. března 2017 zamezit přenosu programů Markíza, Doma a Dajto mimo území Slovenska. Od tohoto data by v žádné z programových nabídek kabelových televizí, satelitů nebo jiných poskytovatelů převzatého televizního vysílání v České republice neměly být tyto programy přenášeny. K tomuto kroku Markíza přistupuje, neboť nemá ošetřena autorská práva mimo území Slovenska. Jako částečnou náhradu připravila MARKÍZA – SLOVAKIA, s.r.o. pro české diváky program Markíza International. Tento program je složen z pořadů, které vytváří Markíza ve své vlastní produkci, nenakupuje je v zahraničí, a má tak ošetřena příslušná autorská práva.

2. února 2017

Přejmenování stanic Nova

Nova k oslavě svých 23. narozenin dne 4. února 2017 zastřeší všechny své stanice pod název skupiny. FANDA se mění v Nova Action, ze stanice TELKA se stává Nova Gold, název Nova Cinema zůstává, podobně jako její zaměření na nejlepší české a zahraniční filmy. Stejně tak u Nova Sport 1 a Nova Sport 2 prochází drobnými změnami pouze loga stanic, ale na diváky i nadále čeká atraktivní sportovní obsah. Největší proměnou prochází stanice SMÍCHOV. Z té se stává Nova 2, druhá stanice, na které diváci od jara najdou několik hodin lokálního premiérového obsahu každý den, včetně oblíbených mezinárodních zábavných formátů i divácky oblíbených komediálních pořadů. Nově se diváci dočkají také zpravodajství TN2, které poběží každý všední den od 22.00.

FixPro TV