Zábava pro celou rodinu

Aktuality

16. srpna 2020

Plánované přerušení dodávky služeb 18.8..2020

Vážení zákazníci, omlouváme se Vám za plánované krátkodobé přerušení služby Internet Kabel, Telefon Kabel a Digital Kabel dne 18.8.2020 v čase mezi 7:00 až 18:00 hodinou, způsobené opravou hlavního přívodu elektrického vedení PRE distribuce a.s. do datového centra . Bohužel není možné z naší strany toto nijak ovlivnit, ale po dohodě s PRE, se budeme snažit přerušení dodávky služeb zkrátit na co nejmenší dobu. V případě, že po ukončení prací budete mít jakékoliv problémy s připojením na internet, je nutné provést restart kabelového modemu a Wi-Fi routeru (vytažením a opětovným zapojením elektrického kabelu). Pokud by restart kabelového modemu a Wi-Fi routeru nepomohl, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za pochopení a omlouváme se Vám za případné problémy.

22. března 2020

Nový program ČT 3 HD

Od pondělí 23.3.2020 zahájí vysílání nový program ČT 3 HD. Program naladíte v digitální televizní nabídce na frekvenci 354 MHz / QAM 128 a také jej můžete přijímat v naší internetové televizi FixPro TV (pro PC, tablet, telefon a chytré televize) . Vysílání ČT 3 HD bude časově omezené na osm a půl hodiny denně. Začínat bude v 9:00 a končit v 18:25 hod. Z převážné většiny jej budou tvořit filmy a pořady ze Zlatého fondu ČT, ale i tematické magazíny a základní informační servis včetně aktuálních informací o situaci okolo pandemie nového typu koronaviru COVID-19.

15. března 2020

OZNÁMENÍ V SOUVISLOSTI S PANDEMIÍ KORONAVIRU COVID-19

Vážení zákazníci, s platností od 15.3.2020 až do odvolání, nebudou naši technici vstupovat do bytů zákazníků a nebudou ani v osobním kontaktu se zákazníkem. Servis veškerých aktivních prvků našich sítí je totiž možné zajistit buď zcela mimo obytné domy, nebo ze společných prostor domů. Do bytů zákazníků naši technici vstupují ve většině případů pouze kvůli nastavení koncového zařízení, které je v majetku zákazníka (ladění televizoru, nastavení Wi-Fi). Toto je nutné pouze v případě chybné manipulace se zařízením. Navíc našim zákazníkům rádi poradíme i po telefonu. Výjimkou je pouze porucha kabelového modemu, kterou řešíme bezkontaktním způsobem ve spolupráci se zákazníkem. Dále Vás zdvořile žádáme, abyste zvážili nutnost Vaší osobní návštěvy v naší kanceláři. V drtivé většině případů lze vše vyřídit telefonicky či prostřednictvím e-mailu. Věříme, že toto naše opatření plně chápete, neboť zdraví je prioritou každého rozumného člověka. K tomu je potřeba si uvědomit, že jestliže budou naši zaměstnanci v karanténě, nebude nikdo, kdo by naše sítě udržoval v provozu. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné problémy.

3. února 2020

NOVÉ televizní programy a změny programů

Od 22.12.2019 můžete sledovat v digitální nabídce DS malá a vyšší nový slovenský program STV 3. Trojka bude čerpat z bohatého televizního archivu RTVS za období přibližně padesáti let. Ve vysílání se objeví dokumenty, dramatická tvorba nebo hudební a zábavné programy. Do budoucna počítá RTVS i se zařazením zahraniční archivní tvorby. Program bude vysílat 24 hodin denně ve dvou rotacích. Blok od 6:00 do 12:00 se bude následně reprízovat od půlnoci. Večerní blok od 18:00 do 24:00 se bude reprízovat druhý den v čase 12:00 až 18:00. „Trojka bude pohodová, oddychová a bude prezentovat to nejlepší, co se vytvořilo v Československé, a později ve Slovenské televizi,“ dodala Judita Gembická, šéfdramaturg nového tematického okruhu. Vysílání bude dále disponovat skrytými titulky a audiopopisem pro nevidomé. Program naladíte na frekvenci 370MHz/QAM128. Z českého a slovenského trhu zmizí dětský kanál Megamax. Společnost AMC Networks International - Central and Northern Europe se rozhodla pro uzavření této stanice. Ukončení vysílání bude ke dni 31.12.2019 Během ledna jsme pro Vás připravili rozšíření programové nabídky o francouzské hudební stanice - Mezzo a Mezzo Live HD. Mezzo Live HD přináší mistrovská díla klasické hudby, jazzu, opery, choreografie, koncerty, festivaly. Je to jediný kanál v Evropě, který nabízí přímé přenosy a premiéry hudebních událostí v nativním HD rozlišení. Mezzo TV vysílá po celý den pestrý program složený z koncertů vážné hudby a jazzu, operních a baletních představení, festivalů, dokumentární filmy o umělcích a jiné. Byly zrušeny SD verze programů HBO, HBO 2, Animal Planet a NGC, kdy programy můžete sledovat již několik let v té nejvyšší HD kvalitě. Nově byla spuštěna také verze programu National Geographic Wild HD místo SD verze. Program arte HD nově naladíte na frekvenci 322 MHz/QAM 128. Také v roce 2020 máme pro Vás připraveny další HD programy ve vysokém rozlišení v té nejvyšší kvalitě, kdy se HD vysílání stává v naší kabelové síti již standardem.

24. ledna 2020

Nové programy Mezzo TV a Mezzo live HD

Od 24.1.2020 můžete na svých obrazovkách sledovat dva nové programy Mezzo TV a Mezzo live HD. Program Mezzo Live HD, přináší mistrovská díla klasické hudby, jazzu, opery, choreografie, koncerty, festivaly. Je to jediný kanál v Evropě, který nabízí přímé přenosy a premiéry hudebních událostí v nativním HD rozlišení mj. i z Dvořákovy síně Rudolfina. Naladíte jej v nabídce DXM a DXL na 754Mhz/QAM128. Mezzo TV vysílá po celý den pestrý program složený z koncertů vážné hudby a jazzu, operních a baletních představení, festivalů, dokumentární filmy o umělcích a naladíte jej v nabídce DM střední a vyšší na 762 MHz/QAM 128.

Televize přes internet FixProTV