Zábava pro celou rodinu

Aktuality

9. prosince 2020

Ukončení vysílání Eurosport SD

Vážení zákazníci, dne 9.12.2020 ukončil vysílání program Eurosport 1 SD a Eurosport 2 SD. Dále naladíte tyto programy pouze ve vysokém rozlišení Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD na frekvenci 714 Mhz/ QAM 128 v digitální programové nabídce.

20. listopadu 2020

Nový program TV Naživo a ukončení vysílání Barrandov News

Od 20.11.2020 od 20:00 hod můžete sledovat novou televizní stanici TV Naživo. Stanice bude přinášet živé přenosy a záznamy divadelních představení a uměleckých vystoupení, pořady s kulturní tématickou, dětské pořady - pohádky a pořady s kulturní tématikou, vzdělávací pořady s kulturní tématikou. Obecně cílem nového projektu je přinést kulturu na televizní obrazovky v době, kdy se nemohou konat žádné kulturní a společenské akce z důvodu pandemie způsobené koronavirem COVID-19 a různými vládními opatřeními. Program naladíte na frekvenci 354MHz / QAM128. Od 1.11.2020 bylo ukončeno vysílání stanice Barrandov News bez bližších podrobností.

15. března 2020

OZNÁMENÍ V SOUVISLOSTI S PANDEMIÍ KORONAVIRU COVID-19

Vážení zákazníci, s platností od 15.3.2020 až do odvolání, nebudou naši technici vstupovat do bytů zákazníků a nebudou ani v osobním kontaktu se zákazníkem. Servis veškerých aktivních prvků našich sítí je totiž možné zajistit buď zcela mimo obytné domy, nebo ze společných prostor domů. Do bytů zákazníků naši technici vstupují ve většině případů pouze kvůli nastavení koncového zařízení, které je v majetku zákazníka (ladění televizoru, nastavení Wi-Fi). Toto je nutné pouze v případě chybné manipulace se zařízením. Navíc našim zákazníkům rádi poradíme i po telefonu. Výjimkou je pouze porucha kabelového modemu, kterou řešíme bezkontaktním způsobem ve spolupráci se zákazníkem. Dále Vás zdvořile žádáme, abyste zvážili nutnost Vaší osobní návštěvy v naší kanceláři. V drtivé většině případů lze vše vyřídit telefonicky či prostřednictvím e-mailu. Věříme, že toto naše opatření plně chápete, neboť zdraví je prioritou každého rozumného člověka. K tomu je potřeba si uvědomit, že jestliže budou naši zaměstnanci v karanténě, nebude nikdo, kdo by naše sítě udržoval v provozu. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné problémy.

Televize přes internet FixProTV
Krásné vánoce