Zábava pro celou rodinu

Aktuality

15. dubna 2024

Nové programy Warner TV HD, Sporty TV a přesun pozice skupiny programů FilmBOX.

Během měsíce března můžete od nejnižší digitální nabídky DS malá sledovat nový program Warner TV HD (naladíte na 450MHz/QAM256), který divákům přinese seriály a filmy různých žánrů - od romantických, po dramatické, thrillery až po horory a i dokumentární filmy či reality show. Dále můžete od nabídky DS malá sledovat nový sportovní program Sporty TV (naladíte na 354MHz/QAM128), kde převážnou část programu tvoří přenosy a záznamy zápasů halový sportů jako jsou florbal, volejbal, basketbal, či házená a nově také sérii automobilových závodů FIA WEC . V souvislosti s dalším rozšiřováním programové nabídky byly přesunuty programy skupiny FilmBOX na nové frekvence 818MHz/QAM256, 826MHz/QAM256 a 834MHz/QAM256 . V případě problému s nastavením programů nás neváhejte kontaktovat.

1. března 2024

Nové programy a ukončení vysílání TV programů CBS Reality, Discovery Science a DTX.

Vážení zákazníci ke dni 31.12.2023 se bohužel výrobce programů CBS Reality, Discovery Science a DTX rozhodl ukončit jejich vysílání na území ČR. Programové pozice těchto programů jsou nahrazeny programy BBC Earth HD, Food Network HD a Home and Garden TV HD . Děkujeme za pochopení.

1. března 2023

Nová nabídka Internet Kabel

Vážení zákazníci, v rámci dalšího zkvalitnění poskytovaných služeb jsme pro Vás opět od 1.4.2023 připravili novou nabídku služeb připojení k internetu Internet Kabel s rychlostí připojení až 1Gb/s včetně balíčků služeb Balíček Kabel a to vše za velmi výhodné ceny. V termínu od 1.4. do 1.7.2023 bude také automaticky navýšena rychlost připojení všem stávajícím zákazníkům využívající některý ze standardních tarifů Kabel 16M až Kabel 500M při zachování ceny platné do 31.3.2023 U tarifů Kabel 500M a Kabel 1G dochází také od 1.4.2023 ke snížení ceny. V případě, že si nepřejete využít nabídky zvýšení rychlosti za stejnou cenu, provedeme na Vaši žádost změnu na kterýkoliv z našich nových tarifů dle Vašeho přání. Žádost o změnu služby nám prosím v tomto případě zašlete písemně na naši e-mailovou adresu platby@kabelservis.cz Podrobnosti o nové nabídce najdete v ceníku služeb připojení k internetu.

12. prosince 2022

Ukončení vysílání ČT3 a STV3.

Vážení zákazníci, dle vyjádření ČT, program ČT3 naplnil svou roli při poskytování veřejné služby především starším diváckým skupinám a vzhledem ke kritickému stavu financování médií veřejné služby je ukončení vysílání součástí prvního balíku opatření. Programově dojde k ukončení vysílání po zaznění hymny a silvestrovském přípitku několik minut po půlnoci z 31.12.2022 na 1.1.2023. Po tomto ukončení bude na stejné pozici nadále vysílána statická textová informace o ukončení vysílání ČT3 a to až do 15.1.2023. V tento den bude zrušena pozice ČT3 ve všech distribučních platformách provozovaných Českou televizí. Dne 30. listopadu 2022 ukončil vysílání i archivní televizní okruh STV3. Na této programové pozici můžete dále sledovat slovenský zpravodajský kanál RTVS 24.

1. července 2022

Vypnutí analogového televizního vysílání od 1.7.2022

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vám oznámit, že k datu 1.7.2022 dojde k vypnutí zastaralého analogového vysílání stanic v rozsahu nabídky M střední. Analogové vysílání základních programů v rozsahu S malá bude ještě po nějakou dobu pokračovat (dokud technologie bude v provozuschopném stavu, i když zařízení je v provozu již 25 let). Z těchto důvodů Vám doporučujeme přechod na mnohem kvalitnější digitální kabelové televizní vysílání DVB-C, s násobně větším počtem programů v nejvyšší možné kvalitě. Vzhledem ke skutečnosti, že většinou v domácnostech za 11 let proběhla obměna televizních přijímačů, které již mají možnost příjmu i mnohem kvalitnějšího digitálního kabelového vysílání DVB-C, neměl by být již přechod na modernější typ vysílání větší problém. Všechny Digitální televizní nabídky (DVB-C) zůstanou nadále nedotčeny a na jejich provoz vypnutí analogového vysílání nebude mít žádný vliv. Naopak se digitální programová nabídka neustále rozrůstá o nové programy a to většinou už v nejvyšším HD rozlišení. Můžete také využít možnost objednání naší Internetové televize FixPro TV. Jedná se o internetovou IPTV televizi s možností 7 denního zpětného přehrávání pořadů, přetáčení pořadů (mimo programů TV Prima) a možnosti nahrávek oblíbených pořadů v celkové délce až 50 hodin. Pro sledování internetové televize FixPro TV je nutné mít od naší společnosti zřízenu také službu připojení k internetu a televizní přijímač musí být vybaven aplikací Sledovánítv nebo je možné zakoupit u naší společnosti za zvýhodněnou cenu také set-top-box. Případné dotazy a podrobnosti Vám rádi zodpovíme a také Vám pomůžeme i s výběrem služeb, proto nás neváhejte kontaktovat e-mailem na info@kabelservis.cz nebo na našich telefonních číslech 222 369 000, 602 253 207. Případná osobní návštěva technika s Vámi bude domluvena telefonicky a návštěva technika je pro tento případ zcela zdarma. Děkujeme za pochopení a věříme, že i nadále budete s našimi službami spokojeni.

Televize přes internet FixProTV